prepravce

Bambino Prague-Accommodation*

Adresa:
Římská 34
Praha 2
12000

IČO: 61825484
DIČ: 6307066326
WWW: bambino.ic.cz
Kraj: Praha
Okres: Praha hl.m.

Telefon: 776619403
E-mail: abambino@email.cz

Levné ubytování v apartmánech. Výhodná poloha v centru Prahy. Václavské náměstí 8 minut pěšky.Apartmán je rozdělen na 1x3lůžkový a 2x4lůžkový neprůchozí pokoj. Je možné ubytovat i formou hostelu se společným sociálním zařízením a kuchyňkou.

Levné ubytování v apartmánech. Výhodná poloha v centru Prahy. Václavské náměstí 8 minut pěšky. V blízkosti stanice metra "A" - Náměstí Míru. Vhodné pro rodiny s dětmi. Apartmán je rozdělen na 1x3lůžkový a 2x4lůžkový neprůchozí pokoj. Je možné ubytovat i formou hostelu se společným sociálním zařízením a kuchyňkou.

We provide a very affordable accommodation in privat apartments. A building is situated in Prague 1 with excellent transport connection. Underground station-Namesti Miru-A line is only couple minutes by walking. The Venceslas square is only 8 minutes away by walking. Privat accommodation is divided into 3 rooms. There are available:1x room with 3 beds,2x romms with 4 beds .

Rooms are not connected. This kind of accommodation is mainly for young couples or groups. We can fully recommend this accommodation for young families with children as well.

 

Přihlášení pro partnery

Jméno:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 19871. Archiv anket.