prepravce

O portálu

Přepravce.CZ s r.o. je provozovatelem portálu přepravce cz, který je určen pro prezentaci firem a různých podnikatelských subjektů v oboru doprava, přeprava, cestovní ruch a logistika.

Portál PREPRAVCE.cz na sebe váže více jak 3 000 podnikatelských subjektů, které jsou oborově a regionálně seřazené tak, aby uživatel měl vždy možnost jednoduchého a přehledného výběru .

Portál PREPRAVCE.cz pomáhá svým klientům s jejich podnikáním na internetu, vytváří pro ně prostředí, které zefektivňuje a usnadňuje jejich hlavní podnikatelskou činnost.

Portál PREPRAVCE.cz na sebe soustředí veškerou pozornost uživatelů, kteří jeví zájem o informace týkající se dopravy, přepravy, cestovního ruchu či logistiky. Usnadňuje jim výběr firmy, se kterou mohou prostřednictvím tohoto portálu navázat kontakt případně obchodní vztah.

Portál PREPRAVCE.cz je plně optimalizovaný pro vyhledávací servery, díky čemuž se stává nejnavštěvovanějším portálem v oboru dopravy, přepravy, cestovního ruchu a logistiky.

Portál PREPRAVCE.cz je vytvořen jako plně přístupný široké veřejnosti a zobrazuje se bezchybně na všech dostupných prohlížečích.

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 20298. Archiv anket.