prepravce

Milan Palubjak - Poprad TAXI

Milan Palubjak - Poprad TAXI Adresa:
29. Augusta 166/39
Poprad
05801

IČO: 37115537
DIČ: SK1037894066
WWW: www.popradtaxi.sk
Kraj: Slovensko
Okres: Prešovský

Telefon: +421 905 751 298
E-mail: popradtaxi@gmail.com

Popradská taxislužba, zmluvná preprava, medzinárodné letiskové transfery ( Vienna, Bratislava, Košice, Kraków, Žilina...), preprava pre firmy, hotely a reštaurácie, preprava na svadby, oslavy a iné slávnostné príležitosti, na služobné cesty, možnosť prepravy mikrobusmi a autobusmi, prenájom vozidiel s vodičom, drinktaxi, donáška, poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách a Spiši.

  Odvezieme Vás z autobusových a železničných staníc, do hotelov, do reštaurácií, na svadby, oslavy a iné slávnostné príležitosti. Zabezpečíme dopravu na Vami zvolené miesto, na obchodné rokovania, konferencie a iné stretnutia, poskytujeme kuriérske služby.
    Poskytneme Vám dopravu z letiska a na letisko v Bratislave, v Košiciach, v Žiline, vo Viedni, v Krakowe, ale aj kdekoľvek inde v Európe. Všetko pohodlne a rýchlo. Za prepravu batožiny pri transferoch v Poprad TAXI neplatíte.
      Zabezpečíme rozvoz Vašich zamestnancov do práce a z práce, aj v skorých ranných a neskorých nočných hodinách tam, kde je ťažké docestovať mestskou hromadnou dopravou.
        Ponúkame zabezpečenie prepravy na poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách, Liptove, Spiši a ich okolí, na prehliadku hradov, zámkov a kaštieľov, jaskýň Slovenského Krasu. V zimnej sezóne Vás dopravíme na lyžovačku do týchto regiónov.
          Ponúkame komfortnú dopravu za prijateľné ceny spolu s možnosťou zabezpečenia individuálnych požiadaviek zákazníka. Kladieme dôraz na skvalitňovanie našich služieb podľa platných európskych noriem. Vďaka investíciám a inovácii nášho vozového parku dokážeme pri zvýšení kvality znižovať náklady a tak poskytnúť klientovi najlepšiu cenovú ponuku.

           Dopravní info on-line

           Top nej firem

           Prezident CR Zeman

           Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

           Celkem hlasovalo 20124. Archiv anket.